درباره کوله پشتی لپ تاپ

از زمان زیاد شدن کامپیوتر های رو میزی یا همان لپ تاپ ها ، نیاز به حمل و نقلشان هم حس می‌شد. کوله پشتی های ساده و ضعیفتر گزینه مناسبی برای این وسایل گرانقیمت نبودند، چرا که از ضربه جلوگیری نمی‌کردند و اکثر آن ها ضد آب نبودند که در مواقع بارش باران موجب خرابی دستگاه می‌شد.

به همین علت بود که سازندگان به فکر تولید کوله پشتی هایی با محفظه مخصوص لپ تاپ افتادند  و با بکار گیری از جنس های ضد آب و مقاوم تر ، مشکل نفوذ آب به داخل کیف را حل کردند.

نکات قابل توجه هنگام خرید کوله پشتی لپ تاپ

هنگام خرید باید توجه داشته باشید که کیف لپ تاپ حتما محفظه ای مخصوص برای لپ تاپ داشته باشد ، یک سری کوله ها محفظه مخصوص را داخل جیب اصلی و یک سری هم یک جیب جدا برای آن در نظر گرفته اند ، این دو مورد فرق چندانی با همدیگر نمی‌کنند و انتخاب آن به سلیقه شخص برمی‌گردد.

وجود حباب های ضربه گیر در قسمت محفظه لپ تاپ امری حتمی است و اگر سلامت لپ تاپ دلبندتان برای شما مهم است حتما موقع خرید به آن توجه کنید.

ضد آب بودن کبف لپ تاپ هم حتما مد نظر داشته باشید و اگر در مناطق پر بارش زندگی می‌کنید به این مورد دقت کنید که خیالتان آسوده باشد.

اندازه کوله پشتی

به هنگام خرید کوله پشتی لپ تاپ ، حتما به اندازه آن دقت کنید . دلیل اهمیت این موضوع به دو مورد بر می گردد. یکی اینکه شاید کوله پشتی ، اندازه بدنه کوچک تری نسبت به کانپیوتر رومیزی یا همان لپ تاپ شما داشته باشد ؛ و اصلا نتوانید از آن استفاده کنید . دلیل ، یا حالت دوم ، برای مواقعی است که کوله پشتی و بدنه اش ، بسیار بزرگ تر از لپ تاپ شما باشد. در این مواقع هم باید از خرید همچین کوله پشتی های لپ تاپی اجتناب کنید . چرا که ممکن است در صورت به وجود آمدن حرکت ، با دامنه زیاد ، تکانه های شدیدی ایجاد شود و موجب حرکت لل تاپ در درون کوله بشود و آسیب ببیند.

محل مخصوص لپ تاپ

به هنگام خرید کوله پشتی مخصوص لپ تاپ ، حتما به این موضوع توجه داشته باشید که آیا محل مخصوص برای لب تاب دارد یا خیر ؟ چون بسیاری از فروشگاه های کیف و کوله ، کوله پشتی های معمولی را به جای کوله های لپ تاپی به مشتریان خود میفروشند.

موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید ، این است که محفظه مخصوص در کجای کوله پشتی قرار دارد . محلی جدا برای آن در نظر گرفته شده یا اینکه در داخل محفظه اصلی آن جایی تعبیه شده است. حقیقتا ، فرق چندانی بین ان دو مدل حس نمی شود و انتخاب آن به سلیقه شما برمیگردد.

وجود ضربه گیر

کوله هایی که برای نگه داشتن لپ تاب ها ساخته می شوند ، باید توانایی محافظت از آن ها را نیز داشته باشند. به این دلیل که وسایل ظریف و گرانقیمتی هستند . حباب های ضربه گیری که در اطراف محفظه لپ تاپ تعبیه می شود ، نقش ضربه گیر را برای آن ایفا می کند. شما هم به موقع تصمیم گیری برای خرید کوله لپ تاپ ، حتما به وجود آن ها توجه بکنید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از کامپیوتر رو میزی خود محافظت بکنید.

ضد آب بودن

این را دیگر حتما خودتان می دانید که در صورت خیس شدن وسایل الکترونیکی مثل لپ تاپ ، تبلت ، گوشی ، ساعت های هوشمند و … ، برد اصلی آن ها صدمه می بیند و دچار خرابی می شوند. ضد آب بودن کوله پشتی ، به از بین بردن این قضیه بسیار کمک می کند . موقع خرید کوله پشتی لپ تاپی ، حتما به این نکته توجه داشته باشید که ضد آب باشد . اگر خودتان نمی توانید تشخیص دهید که اینطور است یا خیر ، حتما از فروشنده بپرسید که جنسش ضد آب است یا خیر . یا اگر خرید اینترنتی می کنید ، حتما ویژگی ها و توضیحات محصول را به دقت مطالعه نمایید .

آستر ها ، که در زیر پارچه اصلی دوخته می شوند ، می توانند در مقاومت کوله ، در برابر کشش و ضربه تاثیر مثبتی بگذارند و همچنین می توانند قابلیت آب بودن آن را تا حد زیادی افزایش دهند.

تیم فنی فروشگاه اینترنتی بگینز ،ویژگی های محصول را در صفحه محصول برای شما گرد هم آورده است که کار برای شما در انتخاب ، راحت تر باشد.

نمایش 1–12 از 20 نتیجه

نمایش 12 24 36