انواع کوله پشتی

کوله پشتی ها به چند نوع تقسیم می‌شوند، کوله پشتی های لپ تاپ ، کوهنوردی (یا مسافرتی) ، ساده و مدرسه ای .

وقتی می‌گوییم کوله پشتی ، سه نوع اول را شامل می‌شود و مدرسه ای در دسته جداگانه ای قرار می‌گیرد.

هر مدل از کوله ها به فراخور استفاده ای که از آن ها می‌شوند طراحی و ساخته می‌شود. مدل های کوهنوردی از اندازه های بسیار بزرگی برخوردار اسن که اجازه حمل وسایل کوهنوردی را به طور کامل به استفاده کننده بدهد. در مدل لپ تاپی باید محفظه ای جداگانه برای لپ تاپ در نظر گرفته شود که مقاوم در برابر ضربه باشد و از آسیب های احتمالی جلوگیری کند. مدل های ساده ، این آپشن ها را ندارد چون اندازه بزرگ و محفظه لپ تاپ و خیلی چیز های دیگر به کار خیلی ها نمی‌آید.

نکات قابل توجه هنگام خرید کوله پشتی

هنگام خرید کوله پشتی های خود به چند نکته ساده توجه کنید تا یک تجربه عالی را خرید را داشته باشید.

هنگام خرید ابتدا به جنس پارچه استفاده شده دقت کنید. بررسی کنید حتما آستر داخلی داشته باشد. از بند پشت پهن برخوردار باشد تا شانه ها را اذیت نکند. به تعداد نیاز شما از جیب برخوردار باشد. به سایز زیپ توجه کنید که حتما درشت باشد (سایز شماره 8 به بالا باشد) ، ضد آب باشد ، ابر پشت برای جلوگیری از تعریق داشته باشد و اینکه دوخت مناسبی داشته باشد.

تیم فنی ما در فروشگاه اینترنتی بگینز این نکات را در قالب ویژگی های محصول ، در صفحه محصول گرد هم آورده است که کار برای شما در انتخاب کوله پشتی ها و کیف های دیگر در این سایت راحت تر باشد.

جنس مناسب

به هنگام خرید هر چیزی ، مثل کفش ، لباس ، کیف ، لوازم التحریر و به طور کلی هر چیزی که قصد خرید آن را داریم ، در نظر گرفتن جنس ، همیشه جزء ملاحظات اولیه بوده است. اگر از قیافه و استیل یک مورد خوشمان بیاید ولی جنس مناسبی نداشته باشد قطعا از خرید آن منصرف می شویم و به سراغ یکی دیگر می رویم که جنس مناسبی داشته باشد. یکی از جنبه هایی که باعث می شود که جنس کوله پشتی بیشتر برایمان اهمیت داشته باشد ، آسوده خاطر بودن از سلامت وسایل درون کوله است. مثل لپ تاپ ، تبلت و گوشی موبایل .

قابلیت ضد آب بودن هم فاکتوری است که زیر مجموعه جنس ، به حساب می رود. اهمیت ضد آب بودن کوله پشتی دیگر بر کسی پوشیده نیست. اگر کیف و کوله ضد آب نباشند ، در صورت بارش باران خرابی های بسیاری به وجود می آید. مثل خراب شدن کتاب ها ، لپتاپ ، تبلت ، گوشی و به طورکلی هر چیزی که داخل کیف وجود دارد و می تواند با آب به آن صدمه وارد شود.

داشتن آستر ، علاوه بر کمک به محکم تر شدن پارچه اصلی ، می تواند عامل بسیار موثری در عدم نفوذ آب به داخل کوله پشتی باشد.

تناسب با ساختار بدنی

هنگام خرید کوله پشتی ، حتما به این نکته توجه کرده اید که ممکن است اندازه آن بای خودتان یا فرزند دلبندتان بزرگ یا کوچک باشد. هر دو معایبی دارند که باعث می شود شما از خرید کوله پشتی با اندازه نا متناسب پرهیز کنید. حال به بررسی چند تا از آن ها می پردازیم. اگر کوله پشتی بزرگ باشد علاوه بر شکل بدی که می گیرد ، می تواند فشار زیادی را بر روی افراد ریزنقش بیاورد و باعث کمر درد و شانه درد در آن ها شود. اگر هم اندازه آن کوچک باشد ، هنگام انداختن آن بر روی پشت ، دچار زحمت و گرفتاری می شود.

همچنین ، به پهنای بند پشت نیز توجه کنید چرا که در صورت نداشتن عرض کافی ، باعث صدمه به شانه ها می شود.

کیفیت محصولات ، قابلیت ضد آب بودن آن ها ، پهنای بدنه پشت ، اندازه نسبی ، اندازه دقیق با دقت سانتیمتر و بسیاری اطلاعات دیگر در صفحه هر محصول در بخش ویژگی های آن ها ذکر شده است.

فروشگاه کیف و بگینز با سابقه چندین ساله خود در فروش آفلاین محصولات خود ، ارائه کننده برترین کوله پشتی های محکم و با دوام می باشد.

نمایش 1–12 از 33 نتیجه

نمایش 12 24 36