شرایط بازگرداندن کالا طی 7 روز

هدف بگینز رضایت شما مشتریان عزیز می‌باشد. از این رو امکان مرجوع کالاهای مجاز تا 7 روز از زمان دریافت کالا امکان پذیر است. در صورتی که تمایل به بازگرداندن کالای خریداری شده دارید، لطفاً پس از مطالعه شرایط بازگرداندن کالا طی 7 روز، با تیم پشتیبانی تماس حاصل نمایید. این تیم اقدامات و هماهنگی‌های لازم را در این خصوص انجام خواهند داد.

لازم به ذکر است در تمامی موارد اعم از انصراف و یا مرجوع کالا به همراه داشتن رسید تحویل کالا، ملحقات و تگ و لیبل کالا ضروری است. در صورت جدا شدن تگ یا لیبل کالا، استفاده از کالا، خارج شدن کالا از حالت اولیه توسط مشتری، و عدم انطباق با بسته ارسالی، امکان بازگرداندن کالا وجود نخواهد داشت.

دریافت کالای دارای مشکل و ایراد، زدگی یا پارگی

در صورتی که کالای دریافتی دارای ایراد بود لطفاً حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان دریافت کالا با بگینز تماس گرفته و مشکل را اطلاع دهید.

انصراف از خرید

اگر قبل از دریافت کالا از خرید خود منصرف شده‌اید ابتدا با واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید (شماره تماس 09910075669 ) تا تیم پشتیبانی نسبت به لغو سفارش اقدام نمایند. در صورتی که کالا ارسال نشده باشد لغو سفارش انجام خواهد شد و در صورت پرداخت آنلاین حداکثر پس از یک روز کاری هزینه عودت داده خواهد شد.

اما اگر کالا را دریافت نموده‌اید حداکثر تا 7 روز از زمان دریافت کالا، فرصت خواهید داشت تا کالا را مرجوع کنید. از ارسال کالا بدون هماهنگی با تیم پشتیبانی خودداری فرمایید.

بدیهی است بازگرداندن کالا پس از تایید کارشناس پشتیبانی بگینز؛ و تنها در صورتی که کالا کاملا نو و در شرایط اولیه خود و پلمپ باشد امکان پذیر است. .

 

شرایط کالا برای عودت

  • در خصوص چمان، باید چرخ های آن سالم و تمیز باشد و آثار استفاده در روی چمدان نیفتاده باشد.
  • انواع کیف، کوله و محصولات چرم در شرایطی که کالا کاملا سالم باشد و متعلقات آن همراه کالا باشد، قابل عودت خواهد بود.

لازم به ذکر است بررسی موارد ذکر شده توسط کارشناسان بگینز صورت می‌پذیرد و در صورت تایید کارشناسان کالا پذیرفته خواهد شد.